Bio

Biografie

Mezinárodní saxofonista hrající s DJi ale i sólo. Originální živý performer klubové scény, ale také umělec na firemních večírcích či na významných akcích velkých společností, v 5* hotelových resortech nebo na soukromých večírcích či svatbách.Aktuálně jeden z nejznámějších klubových saxofonistů v České republice a na Slovensku.

Daniel Otisk aka DeeSaxx pochází z Havířova a hraje na saxofon od roku 2002. Vystudoval tam ZUŠ, kde také hrál několik let v místním orchestru a v jeho oblíbeném jazz bandu. Mimo tento obor vystudoval také systémové inženýrství v Ostravě.Oficiálně začal vystupovat na akcích od roku 2011, přičemž od té doby začal cestovat po celé ČR i SK. V roce 2013 byl poprvé pozvaný do zahraničí a to hned do Vídně a Varšavy, aby vystupoval na akcích jedné z největších IT korporací, společnosti ORACLE.

Mezi TOP3 v ČR/SK
100 - 150 eventů ročně
Vystoupení ve 14 zemích
Dostupný celosvětově

Ibiza & Mallorca

Letní sezónu 2017 strávil na ostrově IBIZA, kde začínal téměř od nuly. Od června 2017 získal mnoho referencí a pravidelných vystoupení jak v beach klubech, restauracích, cocktail barech, tak i v hotelech významných světových řetězců (Barceló, Meliá, Iberostar atd.). Celkem si zahrál na 16 místech.Taktéž se ukázal na Nikki Beach na Ibize a např. v jednom z nejznámějším klubu na ostrově – Km5 (na párty 23. výročí klubu v hlavním čase). Zahrál si také v místní radioshow největšího elektronického rádia ve Španělsku – LOCA FM. Oficiální web města Santa Eulalia na Ibize napsal článek o jeho působení na tomto ostrově. (www.santaeulaliatown.com)

Pravidelně se vrací taky na Nikki Beach na Malorce, kde se poprvé ukázal v roce 2016. V dalším roce se díky tomu dostal pod britskou společnost Sintillate, která tam organizuje pravidelné letní párty. Přes léto 2019 tam DeeSaxx odehrál 6 vystoupení.

01.

02.

St. Tropez & Cannes

Léto 2018 hrál rezidentně v beachclubu Eden Plage ve francouzském St. Tropez a pravidelně také v Long Beach v Cannes. Navíc tam vystupoval také několikrát na soukromých akcích a zahrál si i na Nikki Beach St. Tropez.

Saudská Arábie & Katar

V únoru 2018 vystupoval v Saudské Arábii na několika denním festivalu ve městě Jeddah, který byl sponzorován vládní kulturní autoritou. Na pozvání francouzského velvyslance v Jeddah byl také pozván na slavnostní večeři na francouzskou ambasádu.  Ukázal se i v místní radioshow v Saudia Radio, která byla vysílána živě v celé zemi.
Na podzim roku 2019 letěl hrát Daniel do Kataru na hotel W Doha, který spadá pod řetězec luxusních 5* hotelů W Hotels.
03.

04.

Zakynthos & Kréta

V květnu 2018 byl součástí otevírací párty úžasného klubu Candy Club Malia na řeckém ostrově Kréta.V létě 2016 vystupoval na párty lodích a také v jednom z nejznámějších klubů na ostrově Zakynthos, Pure Beachclub. Svou show prezentoval také na luxusním hotelu řetězce Atlantica Hotels, konkrétně na svatbě pro švédskou klientelu.

Kapverdské ostrovy

Zimní sezónu 2016/17 strávil celkem přes půl roku na Kapverdech, kde vystupoval pravidelně pro hotelové řetězce značek MELIÁ Hotels & Resorts a TUI Sensimar a také v luxusním Bikini Beach Club. Na Silvestra stál po jeho boku americký producent Sandy Rivera, s kterým hráli společně během novoročního setu.
05.

06.

Soukromé a firemní akce

K jeho aktivitám patří také vystupování na soukromých a firemních akcích, jako jsou svatby nebo jiné typy eventů kdekoliv po světě. Vystupoval např. několikrát v Anglii, Belgii, v Německu a Rakousku, ve Francii, Španělsku nebo na svatbách v Lotyšsku a Řecku. Se svou show jezdí Daniel také do rakouských Alp, konkrétně do luxusního horského hotelu Mama Thresl v Leogangu.

TV show

Daniel má zkušenosti také s vystupování v televizi. V roce 2012 byl účastníkem mezinárodní televizní soutěže Česko a Slovensko má talent, kde postoupil až do semifinálového kola.V září 2017 vystupoval na pódiu při přímém přenosu soutěže krásy Miss Face 2017 na televizi Óčko.

07.

Reference
Instagram
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.