Bio

Biografie

Mezinárodní saxofonista hrající s DJi ale i sólo. Originální živý performer klubové scény, ale také umělec na firemních večírcích či na významných akcích velkých společností, v 5* hotelových resortech nebo na soukromých večírcích či svatbách.

Aktuálně jeden z nejznámějších klubových saxofonistů v České republice a na Slovensku.

Daniel Otisk aka DeeSaxx pochází z Havířova a hraje na saxofon od roku 2002. Vystudoval tam ZUŠ, kde také hrál několik let v místním orchestru a v jeho oblíbeném jazz bandu. Mimo tento obor vystudoval také systémové inženýrství v Ostravě.

Oficiálně začal vystupovat na akcích od roku 2011, přičemž od té doby začal cestovat po celé ČR i SK. V roce 2013 byl poprvé pozvaný do zahraničí a to hned do Vídně a Varšavy, aby vystupoval na akcích jedné z největších IT korporací, společnosti ORACLE.

Mezi TOP3 v ČR/SK
100 - 150 eventů ročně
Vystoupení v 13 zemích
Dostupný celosvětově

Ibiza & Mallorca

Letní sezónu 2017 strávil na ostrově IBIZA, kde začínal téměř od nuly. Od června 2017 získal mnoho referencí a pravidelných vystoupení jak v beach klubech, restauracích, cocktail barech, tak i v hotelech významných světových řetězců (Barceló, Meliá, Iberostar atd.). Celkem si zahrál na 16 místech.

Taktéž se ukázal na Nikki Beach na Ibize a např. v jednom z nejznámějším klubu na ostrově – Km5 (na párty 23. výročí klubu v hlavním čase). Zahrál si také v místní radioshow největšího elektronického rádia ve Španělsku – LOCA FM. Lokálně se jako umělec zapsal celkově pod 5ti agenturami organizující eventy na Ibize.

Oficiální web města Santa Eulalia na Ibize napsal článek o jeho působení na tomto ostrově. (www.santaeulaliatown.com)

Na Nikki Beach na Malorce si zahrál poprvé v létě 2016. V dalším roce se dostal pod britskou společnost Sintillate, která právě tam organizuje pravidelné párty a od té doby se tam Daniel vrací každým rokem.

01.

02.

St. Tropez & Cannes

Léto 2018 hrál rezidentně v beachclubu Eden Plage ve francouzském St. Tropez a pravidelně také v Long Beach v Cannes. Navíc tam vystupoval také několikrát na soukromých akcích a zahrál si i na Nikki Beach St. Tropez.

Saudská Arábie

V únoru 2018 vystupoval v Saudské Arábii na několika denním festivalu ve městě Jeddah, který byl sponzorován vládní kulturní autoritou. Také byl pozván se svým vystoupením do místní radioshow v Saudia Radio, což bylo vysíláno živě v celé zemi.
03.

04.

Zakynthos & Kréta

V květnu 2018 byl součástí otevírací párty úžasného klubu Candy Club Malia na řeckém ostrově Kréta.

V létě 2016 vystupoval na párty lodích a také v jednom z nejznámějších klubů na ostrově Zakynthos, Pure Beachclub. Svou show prezentoval také na luxusním hotelu řetězce Atlantica Hotels, konkrétně na svatbě pro švédskou klientelu.

Kapverdské ostrovy

Zimní sezónu 2016/17 strávil celkem přes půl roku na Kapverdech, kde vystupoval pravidelně pro hotelové řetězce značek MELIÁ Hotels & Resorts a TUI Sensimar a také v luxusním Bikini Beach Club. Na Silvestra stál po jeho boku americký producent Sandy Rivera, s kterým hráli společně během novoročního setu.
05.

06.

Soukromé akce

K jeho aktivitám patří také vystupování na soukromých akcích, jako jsou svatby nebo jiné oslavy kdekoliv po světě.

Vystupoval např. několikrát v Anglii, v Belgii, v Nantes a St. Tropez ve Francii nebo na svatbách v Lotyšsku a v Řecku. Vlastně jeho první akce na Ibize byla právě dvoudenní soukromá párty na přepychové vile. Se svou show jezdí Daniel také do rakouských alp, konkrétně do luxusního horského hotelu Mama Thresl v Leogangu.

TV show

Daniel má zkušenosti také s vystupování v televizi. V roce 2012 byl účastníkem mezinárodní televizní soutěže Česko a Slovensko má talent, kde postoupil až do semifinálového kola.

V září 2017 vystupoval na pódiu při přímém přenosu soutěže krásy Miss Face 2017 na televizi Óčko.

07.

Reference
Instagram