Bio

Biografie

Mezinárodní saxofonista hrající s DJi ale i sólo. Originální živý performer klubové scény, ale také umělec na firemních večírcích či na významných akcích velkých společností, v 5* hotelových resortech nebo na soukromých večírcích či svatbách. Aktuálně jeden z nejznámějších klubových saxofonistů v České republice a na Slovensku.

Daniel Otisk aka DeeSaxx pochází z Havířova a hraje na saxofon od roku 2002. Vystudoval tam ZUŠ, kde také hrál několik let v místním orchestru a v jeho oblíbeném jazz bandu. Mimo tento obor vystudoval také systémové inženýrství v Ostravě. Oficiálně začal vystupovat na akcích od roku 2011, přičemž od té doby začal cestovat po celé ČR i SK. V roce 2013 byl poprvé pozvaný do zahraničí a to hned do Vídně a Varšavy, aby vystupoval na akcích jedné z největších IT korporací, společnosti ORACLE.

Mezi TOP3 v ČR/SK
100 - 150 eventů ročně
Vystoupení v 19 zemích
Dostupný celosvětově
01.

Norsko

Od března 2022 je součástí norské umělecké agentury PLAY, díky které hrává spolu s DJi a dalšími hudebníky na různých eventech v této zemi. Vystupoval v největším skandinávském apres-ski klubu Stavkroa v Hemsedalu, v zastřešeném a uměle vytvořeném lyžařském středisku SNØ Oslo nebo například ve vyhlášených klubech FireFine a Barmuda v Trondheim v rámci norského Dne ústavy.

Maledivy & Indie

V dubnu 2022 si splnil jeden ze svých snů a vystoupil několikrát v novém hotelovém resortu RIU Palace na Maledivách. Odměnou za nadšené vedení hotelu byl pobyt v luxusním domě na vodě.

Jedním z netradičních vystoupení v jeho kariéře bylo nepochybně také v Dílí v Indii. Zde byl pozván, aby ukázal svou show v rámci několikadenní svatby v 5* hotelu Kempinski. Zajímavostí bylo přání klienta naučit se místní indické skladby 🙂

02.

03.

Francouzské Alpy

V zimě 2020 si užíval alpské atmosféry v lyžařské oblasti Alpe d’Huez ve Francii, kde pobýval necelé 3 měsíce. Kvůli pandemii se však musel předčasně vrátit zpět do ČR. Vystupoval primárně pro 4* hotelový resort Club Med, ale také v dalšich několika lokálních hotelech a podnicích. Celkem odehrál necelých 50 vystoupení.

Ibiza & Mallorca

Letní sezónu 2017 strávil na ostrově IBIZA, kde začínal téměř od nuly. Od června 2017 získal mnoho referencí a pravidelných vystoupení jak v beach klubech, restauracích, cocktail barech, tak i v hotelech významných světových řetězců (Barceló, Meliá, Iberostar atd.). Celkem si zahrál na 16 místech. Taktéž se ukázal na Nikki Beach na Ibize a např. v jednom z nejznámějším klubu na ostrově – Km5 (na párty 23. výročí klubu v hlavním čase). Zahrál si také v místní radioshow největšího elektronického rádia ve Španělsku – LOCA FM. Oficiální web města Santa Eulalia na Ibize napsal článek o jeho působení na tomto ostrově. (www.santaeulaliatown.com)

Pravidelně se vrací taky na Nikki Beach na Malorce, kde se poprvé ukázal v roce 2016. V dalším roce se díky tomu dostal pod britskou společnost Sintillate, která tam organizuje pravidelné letní párty. Přes léto 2019 tam DeeSaxx odehrál 6 vystoupení.

04.

05.

St. Tropez & Cannes

Léto 2018 hrál rezidentně v beachclubu Eden Plage ve francouzském St. Tropez a pravidelně také v Long Beach v Cannes. Navíc tam vystupoval také několikrát na soukromých akcích a zahrál si i na Nikki Beach St. Tropez.

Blízký východ

Na podzim roku 2019 letěl hrát Daniel do Kataru na hotel W Doha a o Vánočních svátcích 2021 pak do Ománu na hotel W Muscat. Tyto lifestylové hotely spadají pod řetězec jednich z nejprestižnějších 5* hotelů W Hotels.

V únoru 2018 vystupoval v Saudské Arábii na několika denním festivalu ve městě Jeddah, který byl sponzorován vládní kulturní autoritou.

Na pozvání francouzského velvyslance v Jeddah byl také pozván na slavnostní večeři na francouzskou ambasádu. Ukázal se i v místní radioshow v Saudia Radio, která byla vysílána živě v celé zemi.

06.

07.

Zakynthos & Kréta

V květnu 2018 byl součástí otevírací párty úžasného klubu Candy Club Malia na řeckém ostrově Kréta.V létě 2016 vystupoval na párty lodích a také v jednom z nejznámějších klubů na ostrově Zakynthos, Pure Beachclub. Svou show prezentoval také na luxusním hotelu řetězce Atlantica Hotels, konkrétně na svatbě pro švédskou klientelu.

Kapverdské ostrovy

Zimní sezónu 2016/17 strávil celkem přes půl roku na Kapverdech, kde vystupoval pravidelně pro hotelové řetězce značek MELIÁ Hotels & Resorts a TUI Sensimar a také v luxusním Bikini Beach Club. Na Silvestra stál po jeho boku americký producent Sandy Rivera, s kterým hráli společně během novoročního setu.
08.

09.

Soukromé a firemní akce

K jeho aktivitám patří také vystupování na soukromých a firemních akcích, jako jsou svatby nebo jiné typy eventů kdekoliv po světě. Vystupoval např. několikrát v Anglii, Belgii, v Německu a Rakousku, ve Francii, Španělsku nebo na svatbách v Lotyšsku a Řecku. Se svou show jezdí Daniel také do rakouských Alp, konkrétně do luxusního horského hotelu Mama Thresl v Leogangu.

TV show

Daniel má zkušenosti také s vystupování v televizi. V roce 2012 byl účastníkem mezinárodní televizní soutěže Česko a Slovensko má talent, kde postoupil až do semifinálového kola. V září 2017 vystupoval na pódiu při přímém přenosu soutěže krásy Miss Face 2017 na televizi Óčko.

10.

Reference
Instagram